plzeňské truhlářství Ungerman

 

kuchyňské linky,obývací a kancelářský nábytek,skříňový nábytek, postele,stoly,
nábytková dvířka z masivu,bytové doplňky,zahradní nábytek,pergoly ...


Truhlářská výroba Plzeň

Vyrábíme veškerý nábytek jako kuchyňské linky,obývací a kancelářský nábytek,skříňový nábytek a nábytek do dětských pokojů,postele,stoly,nábytková dvířka z masivu,bytové doplňky,zahradní nábytek,pergoly atd.

 

Naší filozofií je především návrat k masívnímu dřevu a přírodním materiálům jakožto i ke zdravotně nezávadným a ekologickým způsobům ošetřování povrchu dřeva jako jsou třeba přírodní oleje a vosky,které se dělají v rozličných barevných provedeních a propůjčují dřevu neobyčejný,nadčasový a nenapodobitelný vzhled.

 

Pro konzervativní zákazníky samozřejmě nabízíme úpravu pomocí kvalitních impregnačních prostředků,lazurovacích laků,mořidel a laků.

 

Z nabídky Laminovaných materiálů jsou to produkty firem Kronospan,Egger,Kaindl,Woodego atd.
Kování Hettich,Blum nebo Grass a drátěné programy od firmy Mivokor,Peka nebo Idealtrade a dále širokou nabídku dvířek,doplňků,svítidel,spotřebičů,dřezů atd.dle vašeho vkusu a finanční náročnosti.

 


Pro výrobu ze dřeva je použito kvalitní truhlářské řezivo sušené na 8-10% vlhkosti nebo lepených materiálů jako jsou spárovky,biodesky nebo eurohranoly z průběžných nebo nastavovaných lamel. Tyto eurohranoly jsou vyrobeny z velmi kvalitního materiálu vysušeného na 12%. Třívrstvé lepené hranoly odolávají objemovým a tvarovým změnám. Pečlivý výběr materiálu a lepení zaručují splnění nejpřísnějších požadavků na kvalitu, sukatost a směr let použitého řeziva (krajní lamela musí mít radiální řez).

 

Venkovní konstrukce jako např.pergoly jsou vyráběny z konstrukčních hranolů KVH nebo BSH v průmyslové nebo pohledové kvalitě.

 

Veškeré profily jsou obvykle dodávány v dřevině SMRK a jsou vyrobeny dle norem EN 385 a 386 DIN 1052-I / AI.
Jsou 4-stranně hoblované se sraženými hranami.